0

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore, shkruan ORAvip.

Vjollca është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet në ashensor dhe janë flokët e saj që morën tërë vëmendjen./ORAvip/

SHPËRNDAJE