0

Luljeta Përgjegjaj është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Medës, përcjell ORAinfo.

Është pamja e saj ajo që gjithmonë merr vëmendjen e publikut dhe medieve rozë.

Duke qenë shumë aktive në rrjete sociale ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se kanë shkuar në dasmë bashkë me këngëtaren Vjollca Haxhiu dhe pamja e tyre është ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE