0

Vjollca Haxhiu është këngëtarja e muzikës popullore shqiptare dhe një ndër këngëtaret më të pëlqyerat nga ky zhanërr.

Ajo është herë pas here aktive me këngë të reja dhe që të gjitha bëhen shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar anë e mbanë botës, përcjell ORAinfo

Këtë muaj, Vjollca ka qenë shumë e pranishme në mbrëmje festive që janë mbajtur si xhirime për Vitin e Ri.

Ajo është shfaqur çdo herë më bukur dhe më elegante, por në fotografinë e fundit që ka postuar ajo shihet me një grim e një frizurë që e bëjnë më të bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE