0

Vjollca është personazh shumë i dashur për publikun.

Ajo është herë pas here aktive me këngë të reja dhe që të gjitha bëhen shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar anë e mbanë botës, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është tejet aktive në mbrëmje e në koncertë, Vjollca është tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Lulën dhe Leonitën.

E Leonita është ajo që ka marr vëmendjen me veshjen dhe grimin e saj të bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE