0

Këngëtarja e njohur kosovare, Remzie Osmani mbrëmë ka martuar djalin.

Ajo ka organizuar një dasmë të madhe për këtë ditë të madhe, përcjell ORAinfo.

Në këtë dasmë kanë qenë të ftuar shumica e këngëtarëve të njohur kosovarë. Në mesin e tyre kanë qenë të ftuar edhe këngëtaret e njohura, Gili dhe Vjollca Haxhiu.

Ato edhe e kanë bërë atmosferë në dasmë ku shfaqën duke vallëzuar.

E pranë tyre afrohet edhe Remzie Osmani e cila nuk e fsheh për asnjë moment gëzimin e madh që po e marton djalin.

Shikojeni atmosferën që e kanë krijuar Gili, Vjollca dhe Remzie Osmani mbrëmë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE