0

Me zërin dhe paraqitjet e saj, Vjollca Haxhiu arriti të jetë një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo është edhe një prej këngëtareve më të ftuara në dasma e ngjarje familjare si në Kosovë ashtu edhe në çdo vend tjetër ku ka shqiptarë, shkruan ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta, Vjollca është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se sapo ka dalë nga frizerja dhe me këtë pamje nuk e kemi parë më herët./ORAinfo/

SHPËRNDAJE