0

Vjollca është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është një ndër më të ftuarat të këndojë në dasma, mbrëmje e festa të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Përveç që është shumë e angazhuar në profesion, Vjollca është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me flokët e ‘shthurur’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE