0

Vjollca Haxhiu është një këngëtare shumë e pëlqyer kosovare.

Këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare, përcjell ORAinfo.

Vjollca po e shijon suksesin e këngës së saj të re dhe gjatë kësaj kohe nuk po mungon as në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë në mbrëmje, e flokët e saj dredha-dredha morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE