0

Almeda Abazi dhe burri i saj, Tolgahan saiysman dje janë bërë prindër për herë të parë.

Ata e quajtën djaline tyre me emrin, Efehan, përcjell ORAinfo.

Lindja e djalit i ka emocionuar të dy e sidomos Tolgën.

Ai sot ka bërë edhe reagimin e parë në rrjete sociale ku ka postuar një foto me të cilën tregon emocionin e madh dhe falënderon mjekun për ndihmën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE