0

Ky është vjehrri Medes që sot feston ditëlindjen.

Lulja dhe Meda janë çifti më i pëlqyer në mediat rozë.

Meda veç se njihet prej vitesh si këngëtar mjaft i dalluar e repsektuar, e krahas tij vëmendje ka marrë edhe Lulja, shkruan Kosovarja.

E pikërisht sot në familjen e Lules ka festë, babai i saj feston ditëlindjen ku natyrisht nuk ka munguar urimi nga ajo.

“Urime ditlindjen babi im ma imir ne botj jom krenare qe jom vajza jote ishalla pran neve” ka shkruar bukuroshja.

Ja pra, ky është vjehrri i Medes që feston sot ditëlindjen.

SHPËRNDAJE