0

Një vjehërr si nëna e Marinës, shikoni çka bën për hatër të Getit.

Çifti i mirënjohur shqiptar, Marina Vjollca dhe Getuar Selimi po vazhojnë të jenë tejet të përfolur në publik.

Ata kanë dy vite martesë dhe që nga atëherë shfaqen gjithmonë të lumtur pranë njëri-tjetrit, përcjell ORAinfo.
Që të dy nuk mungojnë as me postime në rrjete sociale.

Sot Marina ka postuar një video ku shihet nëna e saj duke përgatitur ëmbëlsirë për hatër të Getit.

Duket se Geti i ka punët mirë me vjehrrën.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/geti-mp4-2″]

SHPËRNDAJE