0

Elita Rudi po vazhdon të jetë një ndër moderatoret më të përfolura nga mediat dhe publiku shqiptar.

Jeta e saj private bëhet gjithmonë temë diskutimi në mediat rozë, përcjell ORAinfo.

Ajo dhe këngëtari i njohur, Gjiko, janë martuar para pak muajsh dhe tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Elita gjatë kësaj kohe është tejet aktive në rrjete sociale. E sot, ajo ka postuar një foto me të cilën e ka uruar nënën e Gjikos për ditëlindje,

E më vonë ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur dhe e rregulluar, e që po na e dëshmon se çdo ditë e më shumë po e zbukuron shtatzënia./ORAinfo/

SHPËRNDAJE