0

Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko.

Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit, shkruan ORAvip.

Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet nga vendi i punës dhe po duket tejet bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE