0

Gjiko është reper shumë i njohur, e Lirija është nëna e tij.

Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit, shkruan ORAinfo.

Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me një mike të saj dhe po duket si vajzë e re./ORAinfo/

SHPËRNDAJE