0

Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko.

Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit, shkruan ORAvip.

Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se ka dalur me shoqe dhe të gjitha po duken shumë bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE