0

Big Mama është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun u bë e njohur që në daljen e parë në skenë.

Ajo u komentua përherë në publik e sidomos në këto vitet e fundit pasi u operua dhe hoqi kilogramët e tepërt, përcjell ORAinfo.

Big Mama tani duket krejt ndryshe dhe shfaqet gjithmonë e më tërheqëse.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me xhaketë ushtarake.

Si zakonisht, edhe kësaj radhe, Big Mama po duket shumë joshëse. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE