0

Djali i Remzie Osmanit do të martohet këtë të diele. E festa e madhe ka nisur në shtëpinë e këngëtares, se njohur.

Dasma madhështore do të zgjasë dy ditë me 7 dhe 8 prill, përcjell ORAinfo.

Përgatitjet e dasmes duket se kanë përfunduar dhe familja e nuses dhe dhëndrrit po presin ditën e madhe.

E Gëzimja tanimë është bërë gati për ditën e madhe.

Ajo ka veshur edhe dimi e jelek, ku shfaqet një nuse shumë joshëse.

Kaq bukur po i rri veshja tradicionale rejes së Remzies. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE