0

Violetë Kukaj emocionoi me postimin e fundit.

Këngëtarja Violetë Kukaj sot kujton nënën në përvjetorin e pestë, të ndarjes nga jeta, shkruan lajmi.net.

Me këtë rast, ajo shkroi fjalë prekëse, teksa e kujton me shumë mall njeriun më të shtrenjtë për të.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/119526167-318299169267138-6370135975077995695-n-mp4″]

Po ashtu, Violeta tregoi edhe kujtimin më të veçantë që ka nga nëna e ndjerë, e që është një unazë.

“Kujtimi me i veqant i jetes time, e mbaje dhe do ta ruaj me dashurine me te madhe nga me e shtrenjta NENA IME. Sot u bene 5 vite qe nuk te kam prane qe ta ndjeje aromen tende, dashurine, perqafimet tua, qetesine tende dhe ato fjale te pakta e qe shume kishin peshe. ME MUNGON SHUME NENA IME. U prehsh ne paqe”, shkruan ajo.

SHPËRNDAJE