0

Kadri Veseli është Kryetari i Kuvendit të Kosovës si dhe Kreu i PDK-së.

Ai është ndër politikanët më të përfolur, shkruan ORAinfo.

E njohur është edhe gruaja e tij, Violeta e cila është një zonjë e vërtetë.

Edhe në foton e fundit të tyre, zonja po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE