0

Vildane Zeneli në lidhje me djalin e Ardit Gjebreas? Merret vesh e vërteta.

Mediat rozë gjatë fundjavës kishin protagonistë Vildane Zenelin dhe Jon Gjebrea.

Mes modeles dhe djalit të Ardit Gjebreas u përfol se kishte pasur një lidhje që ka përfunduar.

Mirëpo, Vildanja dhe Joni mohuan kategorikisht këto thashetheme.

Dyshja u deklaruan se janë miq që 10 vite dhe së fundmi janë takuar si dy shokë, për shkak se Joni ishte në Neë York me punë.

Reagimin e plotë mund ta shihni mëposhtë.

SHPËRNDAJE