0

Blero dhe e fejuara e tij, Afrona së shpejti do t’i dhënë fund beqarisë.

Ata kanë tani pesë vite që janë lidhur dhe për këtë vit kanë paralajmëruar një dasmë madhështore, përcjell ORAinfo.

Që të dy nuk po mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku kanë pas vetës me mijëra ndjekës.

Sot, Blero ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë bashkë me Afronën e me vete kanë marrë edhe Tarën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE