0

Adelina ka vendosur t’i kthehet muzikës.

Ajo ka njoftuar se është në përgatitje të këngës së saj të re dhe se së shpejti do të realizojë klipin, përcjell ORAinfo.

Gjatë kësaj kohe të pushimit Adelina është marrë me rritjen e djalit.

E këtë rikthim të saj fansat nuk e kanë pritur kaq shpejt./ORAinfo/

SHPËRNDAJE