0

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura në media dhe në publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tani ata janë të martuar dhe janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali.

E vetëm pak javë pas lindjes së binjakëve, Egzona shkoi te rregullohet te frizerja e pamja e saj iu lë gojëhapur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE