0

Këngëtari i mirënjohur, Blero dhe e fejuara e tij, Afrona në pak muaj do t’i japin fund beqarisë.

Çifti po bëhet gjithnjë e më në qendër të publikut e medieve rozë sidomos këtë kohë kur po i bëjnë përgatitjet e dasmës, përcjell ORAinfo.

Ata tani janë bërë bashkë dhe që të dy nuk po mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, Afrona ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë bashkë me Bleron e ajo që mori gjithë vëmendjen është zingjiri në fytin e Afronës dhe të cilin do e donte çdo femër./ORAinfo/

SHPËRNDAJE