0

Këngëtarja, Gresa Behluli është për momentin një ndër më të përfolura kosovare.

Para një muaji ajo u martua dhe dasma e saj tejet madhështore ende po komentohet shumë në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Duket se përgatitjet para dasmës dhe obligimet pas saj e kanë larguar atë pak nga aktivitet e saj muzikore.

Dhe sot, Gresa ka dhënë lajmin e madh se që me datën 7 qershor, ajo do t’i fillojë aktivitetet e saj muzikore në mbrëmje dasma e koncerte./ORAinfo/

SHPËRNDAJE