0

Javën e kaluar djali i vetëm i Remzie Osmanit i dha fund beqarisë.

Dasma e djalit të saj të hasretit zgjati tri ditë dhe ishte madhështore e me shumë të ftuar, përcjell ORAinfo.

E pas dasmës nusja e dhëndrri kanë qenë më pak aktivë në rrjete sociale.

Mirëpo, sot Hamza ka publikuar një foto nga Prizreni ku duket se kanë shkuar bashkë me Gëzimen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE