0

Djali i vetëm i këngëtares Remzie Osmani dje i dha fund beqarisë.

Ai dhe nusja e tij, Gëzimja dje bënë një dasmë madhështore dhe pamjet e saj i kemi parë që në minutat e para të saj, përcjell ORAinfo.

Ajo që mori gjithë vëmendjen është padyshim pamja e Gëzimes e cila i ‘mahniti’ dasmorët me dukjen.

E sot, një ditë pas dasmës duket se Gëzimja nuk po i ndahet imazheve të dasmës e të cilat po i poston në rrjete sociale./ORAinfo/

SHPËRNDAJE