0

Kaltrina Mikushnica është në prej moderatoreve më të njohura kosovare.

Ajo u bë tejet e pëlqyer me thjeshtësinë dhe elegancën e saj, përcjell ORAinfo.

Duke qenë e pëlqyer ajo është edhe shumë e përfolur për jetën private.

Ajo nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikur një foto ku shihet se ka shkuar në pushime vetëm me burrin, e që të dy po duken shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE