0

Ato janë shumë të dashura për tërë publikun.

Shyhretja dhe Learta janë shfaqur me veshje kombëtare.

Të dyja janë dukur tejet bukur pranë njëra tjetrës, shkruan ORAinfo.

Learta ka publikuar edhe pamje të reja, ku shihet me vjehrrën.

Shyhretës duket se i është bërë zemra mal nga pamje e rejës, madje shihet duke ia rregulluar flokët asaj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE