0

Vesa është e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani, është larguar nga muzika për t’iu përkushtuar familjes së saj, shkruan ORAinfo.

Vesa është e martuar me reperin nga Shqipëria, Big Basta me të cilin ka edhe një djalë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilës shihet e veshur në të kuqe.

Flokët e saj si gjithmonë janë ato që marrin vëmëndjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE