0

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Vjollcën dhe Leonitën.

Por ajo që bie në sy është se Lulja dhe Leonita e kanë ‘injoruar’ në këtë foto shoqen e tyre, Vjollca Haxhiun. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE