0

Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur në publik e në media.

Ndonëse u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, ajo tani famën e madhe po e arrin falë paraqitjeve të saj, përcjell ORAinfo.

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale dhe nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, për ditëlindjen e vëllait të saj, ajo ka postuar foton me mbishkrimin më të veçantë për vëllain e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE