0

Vedat Muriqi bëhet baba për herë të dytë.

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi dhe bashkëshortja e tij, Edibja u bënë prindër për herë të dytë.

Familja Muriqi janë bekuar me një vajzë, shkruan rtv21.

Kujtojmë se, në vitin 2018, çifit u bekuan me një djalë që e pagëzuan me emrin Orhan.

SHPËRNDAJE