0

Pësoi goditje në tru, humb jetën këngëtarja e njohur.

Një lajm i trishtë është raportuar së fundmi nga Anglia, ku një këngëtare e famshme ka humbur jetën.

Bëhet fjalë për këngëtaren Millie Small.

Këngëtarja ka pësuar një goditje në tru teksa ndodhej në shtëpinë e saj në Angli dhe ka ndërruar jetë në moshën 72 vjeçare.

Millie u bë e njohur me këngën “My boy lollipop”, e cila në vitin 1964 u kthye në një nga këngët më të dëgjuara në SHBA dhe në Britaninë e Madhe.

SHPËRNDAJE