0

Vdes në moshë të re aktorja e njohur.

Ylli i “Bad Girls Club”, Whitney Collings, ka vdekur në moshën 33 vjeçare, konfirmon Fox News.

Një përfaqësues për zyrën e ekzaminuesit mjekësor në Boston i tha Fox News se Collings vdiq më 3 dhjetor në spitalin MelroseWakefield në Melrose, Massachusetts.

Shkaku i vdekjes së aktores është ende i panjohur.

Nëna e Collings, Linda Houghton Coll, ndau lajmin tragjik në Facebook, sipas TMZ. “Unë jam e thyer plotësisht dhe kurrë nuk do ta kaloj këtë. Jeta është kaq e padrejtë”, shkroi Coll. “Ajo ishte e mirë me një zemër të madhe”.

Ylli u shfaq në sezonin e tretë të serialit ‘Oxygen’ për 12 episode me radhë. Seriali ndoqi një grup femrash që jetonin së bashku.

Whitney ishte në fillim të të 20-ave kur ajo u shfaq në shfaqje në ’08 dhe ’09. Pseudonimi i saj ishte “The Straight Shooter”.

TMZ raporton se ylli televiziv, i njohur për sensin e humorit dhe temperamentin e saj, u eliminua nga shfaqja pas një grindje fizike.

Ylli tjetër i “Bad Girls Club”, Demitra “Mimi” Roche vdiq në korrik në moshën 34 vjeçare.

Roche, e cila fitoi pseudonimin “The Miami Maverick”, u shfaq në sezonin e tetë të shfaqjes.

SHPËRNDAJE