0

Për ditëlindje të bashkëshortes, Valdrin Sahiti ndau një lajm fantastik.

Sot, bashkëshortja e kreatorit Valdrin Sahiti, Edita Ramadani po feston ditëlindjen.

Valdrini ndau një postim në llogarinë e tij në Instagram, ku uron bashkëshorten për ditëlindje, dhe në fund zbulon se çifti po presin edhe fëmijën e dytë.

“Urime ditëlindja per dashnine tone te jetës”, shkruan ai.

“Faleminderit shumeee qe kësaj fotografie shpejt ki me ja shtu edhe nje bebe”.

SHPËRNDAJE