0

Egzona Muqiqi është bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar, Albatrit Muqiqit.

Ata para pak ditësh janë bërë prindër për herë të dytë, Egzona lindi binjakë, Elian dhe Eraldin, përcjell ORAinfo.

Ajo dhe Albatriti morën urime dhe dhurata të shumta në këtë ditë kaq të veçantë për ta.

E sot, Egzona ka publikuar një foto të vajzës së saj të posalindur. “Princeshë”, e përshkruan foton Egzona të vajzës.

Ndërsa Elian shfaqet duke fjetur dhe e veshur shumë bukur. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE