0

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAvip.

Gresa nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Në fotot e fundit ajo me motrat e saj shihen bashkë me nipa e mbesa dhe po duken tejet bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE