0

Gresa Behluli po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e media rozë që pas martesës së saj.

Para pak javëve ajo bëri si kanagjegj ashtu edhe një dasmë madhështore që u përfol shumë në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk është ndalur me postime që pas asaj dite.

Dhe sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur njësoj me motrën e saj e që duket se po e paralajmërojnë një set fotografik bashkë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE