0

Teuta Krasniqi është një prej aktoreve më të njohura kosovare.

Ajo komentohet shumë sidomos për jetën e saj private, ku tani është e martuar dhe ka dy vajza nga dy martesat e saj, përcjell ORAinfo.

Teuta nuk mungon asnjëherë me postime të ndryshme nga jeta e saj private dhe profesionale.

E duket se vajzat e Teutës tanimë kanë vendosur për profesionet e tyre.

Në një video shihet Kaia e cila ka filluar të bëhet balerinë. E kërcimi po e ‘shkrinë’ Teutën. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE