0

Kjo është një foto e publikuar nga këngëtarja e mirënjohur, Engjëllusha Salihu.

Ndonëse në moshë të re, ajo tani është një prej këngëtareve më aktive të muzikës popullore, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve në profesion ajo nuk mungon as me postime nga jeta e saj.

Dhe kjo foto duket të jetë një ndër më të veçantat nga fëmijëria e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE