0

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAvip.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Kohëve të fundit, ajo po merr vëmendje me llojet e shumta të fustanave, e cila duket mahnitëse.

Këtë herë, me një rregullim perfekt dhe fustan të bukur ajo po duket si ‘nuse’. /ORAvip/

SHPËRNDAJE