0

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAvip.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se është bërë gati për të dal dhe po duket shumë bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE