0

Kaltrina Mikushnica është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, shkruan ORAinfo.

Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet vajza e saj e vogël e cila është shumë simpatike./ORAinfo/

SHPËRNDAJE