0

U bë e njohur si gruaja e Albatrit Muqiqit dhe tani Egzona është një prej personazheve më të përfolura.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që po e bëjnë edhe më të komentuar, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e përkushtuar si në familje ashtu edhe në profesionin e saj ku menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra.

E sot e ka ditëlindjen vajza e madhe e Egzonës, Amelia. Egzona ka zgjedhur fjalët me të ëmbla për ta uruar vajzën e saj në dy vjetorin e lindjes. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE