0

Valdrin Sahiti dhe Edita Ramadani janë ndër çiftet me të përfolura në publikun shqiptarë.

Ata shpesh bëjnë postime të ndryshme nga jeta e tyre persona. Valdrinit dhe Edita janë bërë edhe prindër të një vajze të cilën e quajtën, Bella, përcjell ORAindo.

E sot Bella i mbush një vit. Këtë e ka bërë të ditur vet Valdrin Sahiti i cili ka publikuar një video të vajzës së tij duke luajtur.

E veshur në mënyrë unike, Bella po duket një fëmijë shumë i ëmbël. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE