0

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ndonëse mundohet të mos shfaqet shumë në publik, ajo prapë është shumë e njohur, përcjell ORAinfo.

Në profilin e saj në Instagram ajo posedon me mijëra ndjekës dhe nuk mungon herë pas here me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në punë e veshur dhe e rregulluar plot stil, mirëpo ajo që merr vëmendjen janë syzet e saj, e që duket se ajo i vë gjithmonë prapa kamerave./ORAinfo/

SHPËRNDAJE