0

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë plot stil dhe shumë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto viti 2009 kur ishte në maturë, e që po duket shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE