0

Njomza Martinaj është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Përveç si grimere ajo u bë e njohur si vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Duke qenë një person shumë i njohur ajo posedon edhe shumë ndjekës në rrjete sociale e për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka vënë shumë ari në qafë.

Por, ajo që bie në sy është se Njomza nuk po mund t’i heq kilogramët e tepërt./ORAinfo/

SHPËRNDAJE