0

Luljeta është bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo është rregulluar tek Njomza, vajza e Shyhretës e cila e ka bërë mjaftë të bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE